Contactformulier AVT Truck&Trailer

Uw bericht zal naar de bovenstaande vestiging worden verzonden.

Please wait...

Onze vestigingen

Klik op een van de onderstaande vestigingen voor de contact informatie.

ROOSENDAAL

Steenovenstraat 1
4706 RA Roosendaal
Nederland

T: +31 165 85 20 85
F: +31 165 85 20 95

trailerservice@avt.nl
www.avt.nl

Nooddienst
M: +31 6 15 90 59 05

Ron van Opdorp

Chef werkplaats

+31 165 85 20 87

Frans Adriaansen

Vestigingsleider

+31 165 85 20 86
+31 630 66 66 68
FAdriaansen@avt.nl

WADDINXVEEN
Transportweg 5
2742 RH Waddinxveen
Nederland

T: +31 882 76 20 00
F: +31 180 45 46 70

waddinxveen@avt.nl
www.avt.nl

Noodnummer:
M: +31 6 22 94 79 85

Roel Vugs

Vestigingsleider

+31 882 76 20 00
+31 654 90 00 99
RVugs@avt.nl

 

BREDA HAZELDONK

Hazeldonk 6004
4836 LA Breda

Nederland

T: +31 76 59 64 000
F: +31 76 59 64 050

breda@avt.nl
www.avt.nl

Nooddienst
M: +31 6 53 92 29 77

Yve van Hout

Chef werkplaats

+31 76 596 91 02
Hazeldonk@avt.nl

Rinus Verhagen

Vestigingsleider

+31 76 596 40 00
+31 63 066 66 67
RVerhagen@avt.nl

MOERDIJK

Plaza 7B
4782 SL Moerdijk
Nederland

T: +31 168 38 60 00
F: +31 168 38 60 50

moerdijk@avt.nl
www.avt.nl

Nooddienst:
M: +31 6 21 24 49 24

Danny de Vos

Commercieel manager (tanks)

+31 168 38 60 00
+31 654 90 01 05
DdeVos@avt.nl

Tom van Loon

Vestigingsleider

+31 168 38 60 00
+31 651 62 58 57
TvanLoon@avt.nl